STARA BEDNARNIA–  Zaufaj Rodzinnej Tradycji !

 

Solidność i jakość produktów Starej Bednarnii poznało już kilka pokoleń Polaków.

Naszym konsumentom proponujemy ponad 50 rodzajów wyrobów bednarskich. Dzięki zróżnicowanej i bogatej ofercie udaje nam się sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym gustom odbiorców. Uwzględniając ich potrzeby systematycznie rozszerzamy asortyment, dbając o to, by stanowił źródło przyjemności oraz zadowolenia. Stale monitorujemy rynek i z powodzeniem dopasowujemy do niego naszą ofertę.

Beczki Dębowe firmujemy hasłem„ZAUFAJ RODZINNEJ TRADYCJI”, co jest gwarancją zaangażowania i troski jaką wkładamy w proces tworzenia beczek dębowych.Produkujemy beczki dębowe w oparciu o własne,sprawdzone od lat, niepowtarzalne techniki, łącząc tradycję ze zmieniającymi się preferencjami klientów. Tym, co od wielu lat wyróżnia nas na rynku jest doskonała jakość wykonywanych przez nas produktów. Stosujemy wyłącznie najlepszych jakościowo i odpowiednio wyselekcjonowane partie drewna dębowego .  Logo Stara Bednarnia MANUFAKTURA RODZINNA jest symbolem najwyższe jakości produktów.

Naszym niewątpliwym sukcesem jest wprowadzenie na polski rynek nowej jakości beczek dębowych do trunków mocnych , które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów, stając się jednocześnie kolejnym hitem sprzedażowym. Nasze beczki dębowe są efektem wieloletniego doświadczenia bednarskiego i wytrwałego poszukiwania ideału.

 Każdego Klienta zapraszamy do uczestnictwa w procesie produkcji, doradzając w wyborze odpowiedniego tostowania beczki pod dany trunek, rodzaju obręczy, rodzaju wykończenia zewnętrznego, oraz umożliwiając stworzenie własnej identyfikacji graficznej. Dlatego każdy oferowanych przez nas modeli beczki dębowej jest dopasowany do potrzeb i preferencji właściciela beczki . Nasz system produkcji nie dopuszcza tworzenia zapasów magazynowych.

Prace nad nową kompletną beczką ruszają wraz ze złożeniem zamówienia i uzgodnieniem projektu z Zamawiającym, nigdy wcześniej. Okres oczekiwania na gotowe beczki dębowe wynosi ok. 3-5 dni roboczych, w czasie których właściciel może obserwować rozwój prac i postępy w produkcji. Produkt końcowy jest objęty roczną gwarancją producenta, w ramach której oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

                    

 

no images were found