Grawerowanie na beczkach

Mając na uwadze jak ważnym dniem jest Dzień Ślubu.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę na beczki dębowe do alkoholi o pojemności od 1l. do 225 litrów..
Dzień Ślubu to podniosła chwila dla Nowożeńców oraz ich bliskich, którzy razem z nimi pragną dzielić radość i szczęście.
Beczka dębowa z grawerem to wyjątkowy i niepowtarzalny prezent z okazji ślubu.
Beczki dębowe mogą być eleganckim podziękowaniem dla bliskich nam osób na uroczystości:

– podziękowania dla Rodziców

– podziękowania dla Świadków

– życzenia, gratulacje dla Młodej Pary

– prezent urodzinowy, imieninowy, jubileuszowy, rocznicowy

– oraz inne okazje

MOŻLIWOŚĆ GRAWEROWANIA NA BECZKACH DĘBOWYCH !

Personalizacja w dzisiejszych czasach jest czymś wyjątkowym, na co decyduje się coraz więcej konsumentów. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która wprowadziła do swojej oferty możliwość wykonania spersonalizowanych beczek dębowych dla siebie lub bliskiej nam osoby. Dzięki temu możemy podkreślić swoją indywidualność i charakter stawiając na najwyższej jakości beczki dębowe wykonane pod nasze upodobania. Ponadto jest to świetny pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby. Każda pasjonat domowych trunków ucieszy się z pięknej beczki dębowej, wykonanej specjalnie dla niej.
Firma bednarstwo.eu daje możliwość personalizacji zamówionych beczek dębowych poprzez dowolnie wybranych przez klienta słów lub grafiki. Zwykle stosujemy praktykę grawerowania na jednym dnie beczki dębowej od strony gdzie umieszczony jest profesjonalny kranik . Oczywiście na życzenie klienta dajemy możliwość wygrawerowania wybranego teksty lub grafiki na dwóch dnach beczki dębowej.

Prosimy pamiętać, że na opcję grawerowania należy się decydować podczas składania zamówienia. Nie ma niestety technicznych możliwości, aby grawerować beczki dębowe, które zostały już wysłane do Państwa czyli odsyłać je na do grawerowanie.

Projekty graweru prosimy przesyłać w formacie wektorowym rozszerzenia : .cdr, pdf

 

W SPRAWIE GRAWEROWANIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY