Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej KLIKNIJ TUTAJ.

plgb
☆☆☆ZAPRASZAMY NA ZAKUPY SKLEP.STARABEDNARNIA.PL ☆☆☆ ODWIEDZ NASZEGO BLOGA ☆☆☆

O nas

STARA BEDNARNIA– Zaufaj Rodzinnej Tradycji !

Od ponad 60 lat jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów wyrobów bednarskich.

Nasza Manufaktura zlokalizowana jest w Rejowcu Fabrycznym.

Solidność i jakość produktów Starej Bednarnii poznało już kilka pokoleń Polaków.

Naszym konsumentom proponujemy ponad 50 rodzajów wyrobów bednarskich. Dzięki zróżnicowanej i bogatej ofercie udaje nam się sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym gustom odbiorców. Uwzględniając ich potrzeby systematycznie rozszerzamy asortyment, dbając o to, by stanowił źródło przyjemności oraz zadowolenia.

Stale monitorujemy rynek i z powodzeniem dopasowujemy do niego naszą ofertę.

Beczki Dębowe firmujemy hasłem

ZAUFAJ RODZINNEJ TRADYCJI”, co jest gwarancją zaangażowania i troski jaką wkładamy w proces tworzenia beczek dębowych.

Produkujemy beczki dębowe w oparciu o własne, sprawdzone od lat, niepowtarzalne techniki, łącząc tradycję ze zmieniającymi się preferencjami klientów.

Tym, co od wielu lat wyróżnia nas na rynku jest doskonała jakość wykonywanych przez nas produktów.

stosujemy wyłącznie najlepszych jakościowo i odpowiednio wyselekcjonowane partie drewna dębowego .

Logo Stara Bednarnia MANUFAKTURA RODZINNA jest symbolem najwyższej jakości produktów.

Naszym niewątpliwym sukcesem jest wprowadzenie na polski rynek nowej jakości beczek dębowych do trunków mocnych , które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów, stając się jednocześnie kolejnym hitem sprzedażowym.

Nasze beczki dębowe są efektem wieloletniego doświadczenia bednarskiego i wytrwałego poszukiwania ideału.

Każde beczki opuszczające Starą Bednarnie są spersonalizowane. Każdego Klienta zapraszamy do uczestnictwa w procesie produkcji, doradzając w wyborze odpowiedniego tostowania beczki pod dany trunek, rodzaju obręczy, rodzaju wykończenia zewnetrznego, oraz umożliwiając stworzenie własnej identyfikacji graficznej.

Dlatego każdy oferowanych przez nas modeli beczki debowej jest dopasowany do potrzeb i preferencji właściciela beczki .

Nasz system produkcji nie dopuszcza tworzenia zapasów magazynowych. Prace nad nową kompletną beczką ruszają wraz ze złożeniem zamówienia i uzgodnieniem projektu z Zamawiającym, nigdy wcześniej. Okres oczekiwania na gotowe beczki dębowe wynosi ok. 3-5 dni roboczych, w czasie których właściciel może obserwować rozwój prac i postępy w produkcji. Produkt końcowy jest objęty roczną gwarancją producenta, w ramach której oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Na początku 2014 roku uruchomiliśmy jedną z najnowocześniejszych stron

www.starabednarnia.pl

 

Właścicielem Starej Bednarnii „Manufaktura Rodzinna” jest Marian Rzepecki 


 

Misja

Jesteśmy świadomi, że satysfakcja naszych klientówi zaufanie naszych dostawców to podstawowe warunki powodzenia naszej Manufaktury Rodzinnej. Współpracę opieramy na partnerskich stosunkach, dbając o zapewnienie korzyści każdej ze stron.

Dążymy do umocnienia naszej pozycji na polskim rynku, produkcji beczek dębowych i innych wyrobów bednarskich poprzez staranny dobór naszej oferty, gdzie kluczowym czynnikiem jest jakość oraz jej relacja do ceny.

Otwieramy nowe horyzonty promując bednarstwo jako rzemiosło i silną polską markę. Działamy zdecydowanie i skutecznie, oferując produkty poprawiające jakość życia.

Naszą działalność dystrybucyjną prowadzimy zgodnie z wymogami prawa i dobrymi obyczajami handlowymi, wywiązując się z podjętych zobowiązań.
 

×